Arama:

1970’DEN BERİ

1970 ‘den beri kaynak sektörünün tüm ihtiyaçlarına cevap veren,yurtiçi hedeflerine başarı ile ulaşmış lider firma olmanın gururunu taşıyoruz.2023 ve sonraki yıllardaki hedefimiz ürünlerimizi dünya piyasasında satışa sunmak olacaktır.Güçlü alt yapımız ve profesyonel ekibimizle birlikte yarınlara yatırım yapmaya devam edeceğiz.

1970 yılında İbrahim Aksu, İstanbul’un Kasımpaşa semtinde 30 m2‘lik küçük bir imalathanede, kaynak sektörünün ihtiyaçlarını doğru tespit ederek, kaynak pense üretimine başlamıştır. Üretim ve pazarlamaya yıllar içerisinde devam etmiştir. 1991 yılında 2. kuşak olarak oğlu Hakan Aksu, üretim işlerini devir alarak ve şirketin üretim kapasitesini arttırarak firmayı bugünlere taşımıştır.
İbrahim Aksu kaynak sektöründe yeniliğe ve öncülüğe önem vermiş olup çalıştığı dönemde liderliği elinden bırakmamıştır. Axu Kaynak, öncü üretici konumu ile yaklaşık 52 yıldır kurucumuzun vizyonunda, kaynak sektörüne yön vermektedir.
Üretimde daima kalite standartlarına uymayı ve ürün kalitesini iyileştirmeyi, ürünlerin estetik ve ergonomik olmasını ve iyileştirmenin sürdürülebilirliğini kendisine ilke edinmiştir. Kurumsallaşmanın yaşandığı firmamız Esenyurt / İstanbul’ da hizmet vermekte olup,
Üretim, Muhasebe, Satış pazarlama, Dış Ticaret ve Depo departmanlarından oluşmakta ve bünyesinde her biri alanında etkin ve kalifiye 15 kişilik bir ekiple hizmet vermektedir.

KALİTE BELGELERİMİZ